usługi webhostingowe • domeny internetowe rejestracja • tanie serwery • CMS - strony WWW • e-marketing • e-commerce
Email Drukuj

Firma

Internet jest wielki. Miliony witryn zawierają dziesiątki milionów elektronicznych stron. Tworzy to z WWW olbrzymią cyber-krainę danych, komunikacji i transakcji. Głównymi elementami sieci są tworzone dla różnych celów i pod różnym kątem, serwisy internetowe.

Uwzględniając zróżnicowanie wśród użytkowników, właściciele takich serwisów powinni starać się zidentyfikować swoich odbiorców i w odpowiedni sposób z nimi komunikować. Eksperci w tej dziedzinie uważają, że około 90 % istniejących stron WWW nie stosuje tej zasady.

Jakob Nielsens

Wykorzystując wiedzę i wieloletnie doświadczenia zdobyte na rynku marketingu internetowego, zajmujemy się przygotowaniem, planowaniem i zarządzaniem projektami inwestycyjnymi naszych Klientów w tej dziedzinie. Do naszych głównych zadań należy projektowanie copywriterskie, graficzne i typograficzne na potrzeby kreacji stron internetowych oraz pozycjonowania serwisów WWW naszych Klientów.

Nasza oferta skierowana jest do nastawionych na rozwój i sukces rynkowy przedsiębiorstw i instytucji. W dzisiejszych czasach optymalizacja działań marketingowych jest nieodzownym i koniecznym elementem funkcjonowania każdej jednostki na rynku. Dlatego udostępniając ofertę kompleksowej obsługi naszych Klientów w sieci internetowej pragniemy Państwu przedstawić ofertę wykorzystania nowoczesnych technologii do celów upowszechniania osiągnięć przedsiębiorstwa, czy instytucji, którą Państwo reprezentują.

Najwłaściwszym rozwiązaniem w tym zakresie z naszego punktu widzenia jest pakiet usług webhostingowych ANET 1step2web.

Aby mogli Państwo osiągnąć realne zyski z użytkowania tego medium, jakim jest Internet oferujemy pełny zakres usług w tej dziedzinie, tworząc profesjonalne metody prezentacji serwisów WWW w Internecie. Ich parametry umożliwiają naszym Klientom aktywną promocję, a sam serwis stanowi skuteczne narzędzie w codziennej pracy danej jednostki.

Przedmiotem działalności Anet.pl jest grupa usług webhostingowych, na którą składają się:

  • rejestracja domeny internetowej (adres WWW), wraz z doradztwem, co do jej brzmienia i rozszerzenia
  • hosting (usługa polegająca na udostępnieniu zasobów serwerów poprzez wynajem wirtualnych platform systemowych)
  • kreacja witryn internetowych (projekt graficzny, typograficzny, copywriterski i marketingowy)
  • e-marketing (optymalizacja kodu strony i jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach i katalogach polskich i zagranicznych)
  • e-commerce (wszelkie usługi, dzięki którym klient może sprzedawać swoje produkty/usługi za pośrednictwem Internetu, np. sklep internetowy)
 

wyszukaj potrzebne informacje: