usługi webhostingowe • domeny internetowe rejestracja • tanie serwery • CMS - strony WWW • e-marketing • e-commerce

krok 4: eMarketing, czyli promocja firmy w  Internecie

Po co wydawać tysiące na projektowanie stron internetowych, a następnie być rozczarowanym wynikami biznesowymi?

Początkowo możesz być zachwycony grafiką i układem strony, ale z czasem zdasz sobie sprawę, że strona nie dostarcza takiego ruchu internautów, na jaki miałeś nadzieję.

Czy to brzmi znajomo?


Jest to typowy problem wielu właścicieli witryn WWW.

I to jest nasz plac zabaw.


Odwiedź dowolną wyszukiwarkę i wpisz frazę, jaką uważasz, że należy użyć do znalezienia Twojej firmy. I co, nie znalazłeś swojej strony WWW nawet wśród pierwszych 100 wyników wyszukiwania?

Zastanów się, jak mają ją znaleźć Twoi klienci?

Optymalizacja strony WWW rozpoczyna się jeszcze przed napisaniem pierwszego wiersza kodu strony. Słowa kluczowe, struktura, treść, linki, tytuły i wielu innych aspektów projektu to czynniki osiągnięcia doskonałych wyników wyszukiwania.

Jeśli chcesz zoptymalizować swoją witrynę w wyszukiwarkach, skontaktuj się z nami. Kiedy poznamy Twoje szczególne potrzeby proces optymalizacji zostanie uruchomiony.

Rzadko można znaleźć serwis, który jest w pełni zoptymalizowany. Jeśli posiadasz stronę internetową, zamów bezpłatną ocenę strony.
Ocena obejmie 10 najważniejszych aspektów tworzenia i optymalizacji i zostanie Ci przekazana w ciągu 48h od złożenia zamówienia za pomocą poczty elektronicznej. Zamów raport.
Oczywiście nie pobieramy opłat za tę usługę.

Strona, którą obecnie odwiedzasz, podobnie jak wiele innych naszych projektów, wykorzystuje zaawansowane programowanie PHP i bazy danych MySQL, będące w interakcji i służące zwiększeniu wydajności naszego serwisu. W tej chwili dostarczasz nam informacji jakie nasze podstrony odwiedzasz, z której przeszedłeś lub jakiej frazy użyłeś do znalezienia naszej witryny w wyszukiwarce, a nawet jak długo trwa Twoja wizyta na naszych stronach i czy jest to wizyta efektywna dla nas lub dla Ciebie.
Jeśli też chciałbyś dysponować takimi narzędziami do pozyskiwania informacji o swojej stronie WWW lub zwiększyć jej efektywność możemy Ci pomóc.

 

Nie masz strony WWW?

nie masz strony www

Nie masz strony internetowej?
Napisz do nas
.

Rejestracja domeny internetowej,  wykonanie projektu strony internetowej oraz jej utrzymanie na naszych serwerach już od 499 PLN.

więcej...

Wysokie koszty serwisu?

wysokie koszty wwww

Ponosisz zbyt wysokie koszty utrzymania serwisu WWW?

Oferujemy: utrzymanie Twojego serwisu WWW na naszych serwerach już od 110 PLN i najtańsze na rynku odnowienia domen.

więcej...

Nie jesteś w Google?

google

Masz stronę WWW, lecz nikt nie może jej znaleźć w sieci?

Zamów bezpłatny raport z pozycjonowania Twojej strony WWW - usługa dostępna w ciągu 48h od wysłania formularza na www.anet.pl.

więcej...