usługi webhostingowe • domeny internetowe rejestracja • tanie serwery • CMS - strony WWW • e-marketing • e-commerce

krok 2: hosting, czyli wynajem serwera

Hosting jest usługą polegającą na udostępnianiu klientom zasobów serwerowni w celu umieszczenia tam ich skrzynek pocztowych oraz stron WWW lub innych aplikacji internetowych.

Oferujemy najnowsze rozwiązania w dziedzinie nowoczesnych systemów hostingowych, zapewniając szybkie i niezawodne funkcjonowanie każdego internetowego projektu

Oferta usług hostingowych anet.pl jest konstruowana tak, aby każdy mógł w pełni wykorzystać możliwości internetowych kanałów przekazu i wymiany informacji.

Na rynku możesz znaleźć oferty z transferem kilkuset, kilku tysięcy GB/m-c, lub nawet tzw. transferem nielimitowanym - ale nie daj się nabrać.

Nasza polityka hostingowa: Usługa:PocztaSerwer ISerwer IISerwer III
  • Serwery zlokalizowane w Polsce
  • Codzienna kopia bezpieczeństwa - backup danych wszystkich serwerów.
  • Serwery są w każdej chwili kontrolowane antywirusowo i są wolne od wirusów.
  • Stop dla witryn z pornografią.
Pojemność serwera MB 500 1500 3000 5000
Ruchu z/do sieci GB 1 3 9 12
Ilość serwisów WWW - 1 2 4
Domeny i subdomeny - 2 3 5
Bazy MySQL - 2 4 10
Abonament roczny 5 zł. 190 zł. 450 zł. 990 zł.
Abonament półroczny - 110 zł. 260 zł. 570 zł.

Anet.pl nie stosuje żadnych ukrytych opłat i nie wymusza na klientach podpisywania wieloletnich umów. Jeśli po upływie opłaconego okresu abonamentowego chcesz zrezygnować z naszych usług - po prostu informujesz nas o tym.

Możesz wykonać krok drugi i zamówić serwer w anet.pl - kliknij w link obok
Zamów serwer

Jeśli twoja strona zawieszona jest na serwerze zlokalizowanym poza granicami Polski, nie masz żadnej pewności co do parametrów, jakimi ten serwer dysponuje. Gdy zagraniczny serwer, na którym jest zawieszona Twoja strona, jest skażony przez inne strony internetowe o niepożądanej treści, takie jak te zawierające materiały dla dorosłych, spam i wirusy - wyszukiwarki przeszukując taki serwer mają w zwyczaju karać wszystkie strony internetowe zawieszone na danym serwerze, również Twoją, nawet gdy jest "niewinna". Będzie ona musiała odzyskiwać swoją pozycję w danej wyszukiwarce miesiącami, a nawet latami. Jeśli trafisz między wrony ...

 

wyszukaj potrzebne informacje:

pakiet usług internetowych

nie masz strony www

Nie masz strony internetowej?
Napisz do nas
.
Rejestracja domeny internetowej, wykonanie projektu strony internetowej oraz jej utrzymanie na naszych serwerach już od 499 PLN.

więcej...

reklama w Internecie, audyt SEO

google

Zamów bezpłatny raport z pozycjonowania Twojej strony WWW  - audyt SEO. Raport w twojej skrzynce w ciągu 48h od wysłania formularza.

więcej...