usługi webhostingowe • domeny internetowe rejestracja • tanie serwery • CMS - strony WWW • e-marketing • e-commerce
Email Drukuj

Google AdWords

Każda dobra firma stale poszukuje nowych klientów. Twoja strona jest oknem Twojej działalności i musi wzbudzać zaufanie, aby generować sprzedaż. Ale najpierw musisz pozyskać właściwych odwiedzających Twoją witrynę, czyli takich, którzy rzeczywiście poszukują towarów lub usług oferowanych między innymi przez Ciebie. Nie każdy kto odwiedzi Twoją stronę będzie potencjalnym klientem.
Nawet wysoka liczba wizyt na stronie nie świadczy o  prawidłowej optymalizacji strony, np.: ktoś kto poszukuje informacji o klubach zrzeszających miłośników sportów ekstremalnych, może trafić na Twoją stronę ponieważ Ty sprzedajesz ubezpieczenia dla uprawiających takie sporty. Lecz wizyta tego internauty nie będzie efektywna dla żadnej ze stron. Powodem takich nieprawidłowości jest niewłaściwa optymalizacja strony WWW.

AdWords daje możliwość wyświetlania Twojej witryny w Google i w witrynach partnerów w ciągu kilku minut od wprowadzenia potencjalnych klientów Twojej firmy.

W programie AdWords wyświetlają się reklamy Twojej strony WWW:

* na stronach wyników wyszukiwania Google,
* na stronach internetowych związanych z reklamowanym produktem lub usługą,
* na wybranej stronie internetowej, która wyświetla reklamy Google.

Korzyści z programu AdWords w porównaniu z tradycyjnymi wyszukiwarkami:

* Natychmiastowe rezultaty - nie trzeba czekać aż Twoja witryna zostanie odkryta i zindeksowana przez wyszukiwarkę, a potem wspinać się w rankingach, jak w przypadku osiągania wysokich wyników wyszukiwania za darmo, bez udziału właściciela witryny.
* Może być tańszy w krótkiej perspektywie – w wysoce konkurencyjnych słowach kluczowych i hasłach może wymagać znacznych zasobów, w celu uzyskania witryny prawidłowo zorganizowanej, zawierającej właściwe treści i posiadającej wystarczającą ilość przychodzących wysokiej jakości linków. W takich sytuacjach może być tańszy w krótkim i średnim okresie, dla tych którzy inwestują w reklamy Google.
* Szybki, aby dowiedzieć się, które warunki wyszukiwania są najlepsze na wniesienie ruchu, który zamienia się w rzeczywistych klientów Twojej witryny.

Zainstalujemy oprogramowanie śledzące gości na Twojej stronie internetowej i używając wielu zaawansowanych technik znajdziemy najbardziej skuteczne słowa kluczowe do reklamy. Ponadto, zawsze udoskonalamy tekst reklamy, aby zwiększyć jej skuteczność w pozyskiwaniu pożądanego, wykwalifikowanego ruchu na Twojej stronie WWW.

Jeśli zdecydowałeś się  wyświetlać reklamy Google, wyślij do nas zapytanie, a my po zapoznaniu się z Twoimi potrzebami, doprowadzimy potencjalnych klientów do Twojej witryny.