usługi webhostingowe • domeny internetowe rejestracja • tanie serwery • CMS - strony WWW • e-marketing • e-commerce
Email Drukuj

Oprogramowanie sklepu internetowego

ANET.PL specjalizuje się w projektowaniu sklepów internetowych na podstawie oprogramowania VirtueMart służącego do ich obsługi.VirtueMart jest rozwiązaniem E-Commerce, które stosuje się wraz z system zarządzania treścią (CMS) o nazwie Joomla!. VirtueMart jest napisany w PHP i łatwe do wykorzystania w połączeniu z bazą MySQL. VirtueMart to rozbudowany system sklepu lub katalogu internetowego, dzięki któremu tworzymy atrakcyjny sklep wyposażony we wszystkie niezbędne funkcje i narzędzia. VirtueMart jest komponentem systemu Joomla, dlatego oprócz samego sklepu będziesz mógł również wykorzystać bogate możliwości samego systemu Joomla.

VirtueMart to prosty sposób na stworzenie własnego sklepu internetowego. Dzięki niemu możesz samodzielnie zarządzać swoim sklepem, bez udziału specjalistów w zakresie informatyki, dodawać produkty do sklepu, odbierać zamówienia czy rozsyłać newslettery do klientów. Metody konfiguracji płatności on-line i wysyłki poznasz w ciągu kilku godzin. Oprogramowanie to przeznaczone jest zarówno dla osób które nie znają systemu Joomla i chcą po prostu stworzyć własny sklep jak i dla doświadczonych użytkowników tego systemu, którzy chcą go rozbudować o nowe funkcje - w tym wypadku sklepu internetowego. Jest to wersja w pełni przetłumaczona na język polski, posiada również systemy płatności dostosowane do polskich realiów.

VirtueMart jako komponent sklepu internetowego można zainstalować do każdej strony internetowej opartej o system zarządzania treścią Joomla! Jest on zaawansowanym narzędziem, które może współpracować z płatnościami elektronicznymi, lecz bardzo prostym w zarządzaniu. Może być też w każdym kierunku rozwijany i modyfikowany pod kątem indywidualnych potrzeb każdego klienta.

 

wyszukaj potrzebne informacje: